Absolwenci Singularity University wystąpią w Warszawie

Innowatorzy z całego świata opowiedzą o swoich przełomowych projektach

Absolwenci Singularity University wystąpią w Warszawie

Finał konkursu Global Impact Challenge już za miesiąc

• Jak produkować mięso in vitro?
  • Jak ocenić jakość wody za pomocą bakterii?
  • Jak walczyć z miliardami moskitów przenoszących śmiertelne choroby?
  • Jak nowe technologie wywrócą dotychczasowe przepisy prawne do góry nogami?
Na te i inne pytania odpowiedzą absolwenci prestiżowego Singularity University z Doliny Krzemowej. Regina Njima (San Francisco), Mitesh Soni (Londyn), Jonathan Breemhaar (Maastricht), Emily Hicks (Calgary), Gilad Gome (Tel-Awiw) i Marta Ghiglioni (Mediolan) przyjadą do Warszawy na finał polskiej edycji Global Impact Challenge (GIC) - konkursu dla wszystkich pasjonatów nowych technologii. Na miejscu - w charakterze jurora - dołączy do nich Sebastian Kulczyk - polski absolwent SU.
Singularity University to kalifornijski think-tank mieszczący się w NASA Research Park w Palo Alto. To tam, od kilkunastu lat pracują i szkolą się utalentowani pasjonaci nowych technologii z całego świata. Akademicy, inżynierowie, naukowcy, programiści, miliarderzy, przedsiębiorcy. Wszyscy oni wzajemnie się inspirują i tworzą niesamowite projekty przyszłości, które mają realnie poprawić życie miliarda ludzi w ciągu dekady. Wkrótce dołączy do nich polski laureat konkursu Global Impact Challenge.
Za wysoki poziom merytoryczny wydarzenia odpowiadać będą wyjątkowe osobowości. Oprócz przedstawicieli Singularity University swoim doświadczeniem podzielą się także przedstawiciele Google, Orange, Revolut i Beyond.pl. Dołączą do nich znani inwestorzy z Doliny Krzemowej - Supreet Singh Manchanda i Izraela - Lotan Levkowitz .
W takim właśnie towarzystwie wystąpią najlepsi uczestnicy polskiej edycji Global Impact Challenge. Zgłoszenia, na podstawie których wybierzemy finałową "dziesiątkę" można składać tylko do 26 kwietnia! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 24-25 maja w Google Campus Warsaw na Ząbkowskiej 33C. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów tutaj. Liczba miejsc ograniczona.
Global Impact Challenge wspiera Sebastian Kulczyk oraz Fundacja PFR. Patronat nad konkursem objęły: ambasady Stan Izraela, Startup Poland i Centrum Nauki Kopernik.