Wydłużamy czas na zgłoszenia do Global Impact Challenge!

Nabór do SingularityU Poland Global Impact Challenge potrwa do 6 maja

Wydłużamy czas na zgłoszenia do Global Impact Challenge!

Opublikowany

10 dni więcej na wygranie podróży do Doliny Krzemowej

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem pierwszą polską edycją Global Impact Challenge, wspólnie z Singularity University postanowiliśmy wydłużyć termin składania zgłoszeń do 6 maja. 
Do 26 kwietnia Polacy wysłali blisko 50 niesamowitych pomysłów konkursowych, w tym:
  • meble miejskie zasilane energią słoneczną
  • przenośne urządzenia do oszczędzania wody
  • technologię tanich energooszczędnych budynków
Autorzy dziesięciu najlepszych pomysłów zaprezentują je podczas finału Global Impact Challenge w Warszawie. Zwycięzca weźmie udział w 10-tygodniowym programie inkubacyjnym Singularity University i spędzi 50 dni w Dolinie Krzemowej wśród innowatorów z całego świata! 

Tak naprawdę w GIC nie szukamy geniuszy tylko ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego. Od empatii zaczyna się piękno tworzenia przełomowych rzeczy. Jeśli dodamy do tego komponent innowacji, jesteśmy o krok od pomysłu zmieniającego na lepsze życie milionów ludzi

Jowita Michalska, założycielka Digital University, organizatora konkursu

Wyboru laureata podejmie się jury w składzie: Sebastian Kulczyk (absolwent Singularity University), Regina Njima (Singularity University), Tomáš Krsek (Škoda Transportation), Maciej Noga (Grupa Pracuj), Supreet Singh Manchanda (anioł biznesu z Doliny Krzemowej) oraz Jowita Michalska (Digital University).
Finał Global Impact Challenge odbędzie się w dniach 24-25 maja w Google Campus Warsaw. Zapraszamy wszystkich pasjonatów technologii do zgłaszania swoich pomysłów pod adresem https://su.org/gic/2018/poland/

Konkurs wspiera Sebastian Kulczyk, Fundacja PFR, Centrum Nauki Kopernik, Startup Poland, Business Link oraz ambasada Izraela.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Poznaj finałową 'dziesiątkę' projektów Global Impact Challenge

Na konkurs napłynęło blisko 100 aplikacji