Wydłużamy czas na zgłoszenia do Global Impact Challenge!
Kopiuj tekst

Nabór do SingularityU Poland Global Impact Challenge potrwa do 6 maja

Wydłużamy czas na zgłoszenia do Global Impact Challenge!

10 dni więcej na wygranie podróży do Doliny Krzemowej

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem pierwszą polską edycją Global Impact Challenge, wspólnie z Singularity University postanowiliśmy wydłużyć termin składania zgłoszeń do 6 maja. 
Do 26 kwietnia Polacy wysłali blisko 50 niesamowitych pomysłów konkursowych, w tym:
  • meble miejskie zasilane energią słoneczną
  • przenośne urządzenia do oszczędzania wody
  • technologię tanich energooszczędnych budynków
Autorzy dziesięciu najlepszych pomysłów zaprezentują je podczas finału Global Impact Challenge w Warszawie. Zwycięzca weźmie udział w 10-tygodniowym programie inkubacyjnym Singularity University i spędzi 50 dni w Dolinie Krzemowej wśród innowatorów z całego świata! 

Tak naprawdę w GIC nie szukamy geniuszy tylko ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego. Od empatii zaczyna się piękno tworzenia przełomowych rzeczy. Jeśli dodamy do tego komponent innowacji, jesteśmy o krok od pomysłu zmieniającego na lepsze życie milionów ludzi

Jowita Michalska, założycielka Digital University, organizatora konkursu

Wyboru laureata podejmie się jury w składzie: Sebastian Kulczyk (absolwent Singularity University), Regina Njima (Singularity University), Tomáš Krsek (Škoda Transportation), Maciej Noga (Grupa Pracuj), Supreet Singh Manchanda (anioł biznesu z Doliny Krzemowej) oraz Jowita Michalska (Digital University).
Finał Global Impact Challenge odbędzie się w dniach 24-25 maja w Google Campus Warsaw. Zapraszamy wszystkich pasjonatów technologii do zgłaszania swoich pomysłów pod adresem https://su.org/gic/2018/poland/

Konkurs wspiera Sebastian Kulczyk, Fundacja PFR, Centrum Nauki Kopernik, Startup Poland, Business Link oraz ambasada Izraela.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.