Zdolna młodzież powalczy o wyjazd do CERN!

Ruszył bezpłatny program Młodzieżowej Akademii Biznesu i Przedsiębiorczości

Zdolna młodzież powalczy o wyjazd do CERN!

Zapisy jeszcze tylko do 29 września

Design thinking, zarządzanie finansami, komunikacja, bankowość i przedsiębiorczość - tego będą się uczyć nastolatkowie z Warszawy i okolicy, którzy wezmą udział w innowacyjnym programie Młodzieżowej Akademii Biznesu i Przedsiębiorczości.

Uczestnicy powalczą o wyjazd do Szwajcarii

Celem Akademii jest pobudzenie przedsiębiorczości wśród młodzieży z mazowieckich gimnazjów, liceów i techników. To pierwszy taki program w stolicy!

Finałowym wydarzeniem Akademii jest STARTER WEEKEND, podczas którego uczestnicy w zespołach udoskonalą już istniejące rozwiązanie biznesowe lub stworzą nowy produkt lub usługę finansową. W konkursie zaplanowano nagrody dla uczniów i nauczycieli a najlepszy zespół pojedzie na 6-dni do Szwajcarii i odwiedzi m.in. Europejską Organizację Badań Jądrowych - CERN!

Program jest dla uczestników całkowicie bezpłatny. Organizuje go Fundacja Digital University we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Honorowy patronat nad Akademią objęły: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Fundacja GPW.

Partnerami MABiP są: Facebook, Uniwersytet SWPS, Związek Banków Polskich, HUBHUB.

Zapisy potrwają tylko do 29 września

Aby wziąć udział w programie należy jak najszybciej zarejestrować się na stronie MABiP: http://akademiaprzedsiebiorczosci.org. Decyduje kolejność zgłoszeń

Na stronie Akademii podane są wszystkie szczegóły projektu.
Zapraszamy!
Młodzieżowa Akademia Biznesu i Przedsiębiorczości