Singularity University świętuje 10-lecie. Polka odpowiedzialna za zarządzanie kampanią!

Think-tank z Doliny Krzemowej to jedna z najbardziej prestiżowych organizacji edukacyjnych na świecie w obszarze nowych technologii

Jubileuszowym projektem Singularity University pokieruje siedmioosobowy zespół z całego świata

Jowita Michalska, jako jedyna osoba z Europy, została wybrana do 7-osobowego zespołu promującego dziesięciolecie Singularity University.

Mający siedzibę w Dolinie Krzemowej think-tank to jedna z najbardziej wpływowych edukacyjnych organizacji na świecie, a jej szefowie Ray Kurzweil i Peter Diamandis promują wykorzystanie zaawansowanych technologii nie tylko w biznesie, ale przede wszystkim do czynienia dobra na całym świecie.

Poza Jowitą Michalską za kampanię odpowiadać będą wybrani przedstawiciele centrali think-tanku oraz liderzy regionalnych filii Singularity University.

To ogromne wyróżnienie dla Polski. Z całego świata do projektu zaproszono jeszcze tylko szefów SU w Japonii, RPA i Kanadzie. Nasz oddział jest też jednym z najmłodszych. Działamy dopiero od maja 2017 roku, a w tym czasie zorganizowaliśmy sześć spotkań SingularityU Warsaw Chapter oraz premierową polską edycję konkursu Global Impact Challenge.

Jowita Michalska, założycielka Digital University, przedstawicielka SU w Polsce

Wszyscy celebrujemy dekadę Singularity University

Globalna kampania promująca działalność Singularity University wystartowała 6 października i potrwa rok. Jej celem jest zmotywowanie jak największej liczby ludzi do rozwiązywania globalnych wyzwań w swoim lokalnym środowisku. Twórcy kampanii kierują swój przekaz głównie do akademików, przedsiębiorców, polityków, naukowców, ekspertów, artystów i liderów opinii. Pierwszym etapem kampanii jest akcja #10xImpactChallenge.
Wyłącznym przedstawicielem Singularity University w Polsce jest Fundacja Digital University. Działalność think-tanku wspiera m.in. Sebastian Kulczyk. Najbliższa szansa na wysłuchanie na żywo wykładowców związanych z SU już w listopadzie w Warszawie podczas 'Masters & Robots'.