Przyszłość nadejdzie 13 listopada

Wydarzenie "Masters & Robots" zacznie się już za tydzień!

Przyszłość nadejdzie 13 listopada

Blisko 30 światowych ekspertów opowie o przyszłości człowieka, biznesu i technologii

Sztuczna inteligencja mierząca satysfakcję pracowników, walka z fake newsami, przyszłość ludzkiego ciała, żywność in vitro - to nie zapowiedź nowego sezonu serialu "Black Mirror", a motywy przewodnie wydarzenia "Masters & Robots", które odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada w Warszawie.

Na imprezie wystąpi ponad 30 ekspertów z całego świata, m.in. USA, Singapuru i Izraela. To globalna elita praktyków transformacji cyfrowej oraz celebryci nauki i filozofii.
Swoją wiedzą z uczestnikami 'Masters & Robots' podzielą się m.in.: Natasha Vita-More, założycielka Humanity+ (poruszy temat biznesowej strony transhumanizmu) czy Mark Post, założyciel MosaMeat, specjalista od rolnictwa molekularnego (opowie o procesie, który doprowadził do powstania pierwszego hamburgera in-vitro).

O tym jak sztuczna inteligencja może nam pomóc w walce z fake newsami oraz o szerokim zastosowaniu smartwatcha służącego m.in. do odczytywania emocji pracowników, opowie Peter Gloor – jeden z największych autorytetów w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego z MIT.

Zaś Andra Keay, Założycielka Silicon Valley Robotics, zajmująca się rozwojem i komercjalizacją robotów, opowie o przyszłości automatyzacji pracy i przemysłu.

Motywem przewodnim całego wydarzenia jest transformacja cyfrowa i wpływ jaki wywrze na nas w ciągu 10 lat. Chcemy udostępnić unikatową wiedzę z tego obszaru i zachęcić uczestników 'Masters & Robots' do głębszego zajrzenia w świat technologii.

- komentuje Jowita Michalska, założycielka Digital University, organizatora imprezy

Częścią wydarzenia będzie także wykład 'SingularityU Warsaw Chapter', strefa start-upowa oraz scena 'Masters & Robots Youth' przeznaczona dla nastolatków.
'Masters & Robots' odbędzie się w dniach 13-15 listopada w Warszawie, na ul. Modlińskiej 6D. Bilety można nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.mastersandrobots.tech

Patronat honorowy nad imprezą objęły m.in. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Zdrowia, m. st. Warszawa, CNK oraz ambasada Izraela.

Wydarzenie wspierają Sebastian Kulczyk, Siemens, Deloitte, PLL LOT oraz kancelaria DZP.

Organizatorem konferencji jest Digital University – specjalizujący się w edukacji z zakresu transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości oraz wyłączny przedstawiciel Singularity University w Polsce.